Twój Partner w biznesie

sprzedaży hurtowej części zamiennych do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Dostarczamy Państwu produkty o najwyższych parametrach technicznych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta odpowiadała wysokim normom bezpieczeństwa oraz jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wypracowane kontakty z partnerami umożliwiają nam przygotowanie najbardziej optymalnej i przyjaznej dla Klienta oferty cenowej.

Dystrybucją części do samochodów zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy bezpośrednim partnerem pierwszomontażowych producentów części zamiennych. Współpracujemy z fabrykami i dostawcami francuskimi, hiszpańskimi, włoskimi, japońskimi oraz niemieckimi.

Dostarczamy Państwu produkty o najwyższych parametrach technicznych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta odpowiadała wysokim normom bezpieczeństwa oraz jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wypracowane kontakty z partnerami umożliwiają nam przygotowanie najbardziej optymalnej i przyjaznej dla Klienta oferty cenowej.

Współpracujemy z hurtowniami, sklepami, autoryzowanymi serwisami i warsztatami obsługi w Polsce i za granicą. Wszystkim naszym partnerom zapewniamy profesjonalną obsługę, korzystne warunki współpracy oraz szybką dostawę zamówionych części. Zapewniamy dostęp do dokumentacji technicznej i aktualnych stanów magazynowych.

Stale powiększamy sieć naszej sprzedaży we współpracy z naszymi Partnerami w całej Europie Oprócz systematycznego powiększania naszej oferty magazynowej o nowe produkty i linie, dbamy także o jakość obsługi i satysfakcję naszych Partnerów. Nieustannie podnosimy i rozwijamy standardy współpracy i sprzedaży. Od 2004 roku posiadamy certyfikat jakości ISO 9001-2008.

Spółka Jadexim jest jedną z największych w Polsce, placówek sprzedaży hurtowej, części zamiennych do pojazdów osobowych i dostawczych.

Jadexim poleca

zachęcamy do korzystania z systemu zamówień on-line i kontaktu telefonicznego.

 

 

Z przyjemnością informujemy, że od września 2018 r. Jadexim sp. z o.o  jest członkiem i reprezentantem w Polsce międzynarodowej grupy zakupowej  AMERIGO International, z siedzibą w Paryżu .W jej skład wchodzi obecnie kilkudziesięciu członków z pięciu kontynentów.Mamy nadzieję, że dzieki temu będzimy mogli przedstawic naszym klientom ciekawą i konkurencyjną ofertę w najbliższych miesiacach.

 

 

 

 

Wszelkie znaki towarowe znajdujące się na niniejszej stronie internetowej użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Jadexim sp.z o.o  oświadcza, że nie łączą go z właścicielami praw ochronnych do niniejszych znaków żadne szczególne związki gospodarcze.

 

W związku z wejściem z dniem 25.05.2018 zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych . określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik rzędowy UE,L 119/1 z4 maja 2016 ( RODO )

Informujemy, że administratorem przekazanych danych jest firma Jadexim Sp. z o.o., z siedzibą ul. Objazdowa 22 , 05-077  Warszawa , tel.22 378 24 70.Dane będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, w tym zwłaszcza w celu wystawienia faktury VAT i dostarczenia zamówienia, zaś podstawą tego przetwarzania jest konieczność wykonania zawartej umowy. Dane osobowe będą przekazywane firmie przewozowej w celu dostarczenia towaru do Klienta. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji umowy sprzedaży, w tym także przez okres ewentualnego wykonywania praw z umowy sprzedaży lub gwarancji, jeżeli została udzielona (typowo przez okres 2 lat od dnia dostawy/odbioru towaru). Podanie danych osobowych jest niezbędne do zawarcia i wykonania umowy sprzedaży, zaś ich niepodanie będzie skutkować niemożnością realizacji umowy, za co odpowiedzialność ponosi Klient.

Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do dotyczących Państwa danych osobowych , ich sprostowania , usunięcia  , ograniczenia przetwarzania ,  wzniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia a także wzniesienia skargi do organu nadzorczego

Zostań Partnerem!

Zapraszamy do współpracy

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Jadexim zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem sprzedaży, lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Wypełnij formularz Partnerski