Jadexim sp. z o.o.

Twój Partner w biznesie, w segmencie automotive.

Jesteśmy bezpośrednim partnerem pierwszomontażowych producentów części zamiennych. Współpracujemy z fabrykami i dostawcami francuskimi, hiszpańskimi, włoskimi, japońskimi oraz niemieckimi.

Od września 2018 r. Jadexim sp. z o.o jest członkiem i jedynym reprezentantem w Polsce międzynarodowej grupy zakupowej AMERIGO International, z siedzibą w Paryżu. W jej skład wchodzi obecnie kilkudziesięciu członków z pięciu kontynentów.

Dostarczamy Państwu produkty o najwyższych parametrach technicznych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta odpowiadała wysokim normom bezpieczeństwa oraz jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz  wypracowane kontakty z partnerami umożliwiają nam przygotowanie najbardziej optymalnej i przyjaznej dla Klienta oferty cenowej.

Jadexim posiada obecnie w swojej ofercie ok. 100 tys. produktów renomowanych producentów części zamiennych.

Współpracujemy z hurtowniami, sklepami, autoryzowanymi serwisami  i warsztatami obsługi w Polsce i za granicą. Wszystkim naszym partnerom zapewniamy profesjonalną obsługę, korzystne warunki współpracy oraz szybką dostawę zamówionych części. Zapewniamy dostęp do dokumentacji technicznej i aktualnych stanów magazynowych.

 

Stale powiększamy sieć naszej sprzedaży we współpracy z naszymi Partnerami w całej Europie Oprócz systematycznego powiększania naszej oferty magazynowej o nowe produkty i linie, dbamy także o jakość obsługi i satysfakcję naszych Partnerów. Nieustannie podnosimy i rozwijamy standardy współpracy i sprzedaży.

Od 2004 roku posiadamy certyfikat jakości ISO 9001-2008. Spółka Jadexim jest jedną z największych w Polsce, placówek sprzedaży hurtowej, części zamiennych do pojazdów osobowych i dostawczych. O wielu lat możemy pochwalić się również certyfikatem RZETELNA FIRMA. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo pod linkiem:

Certyfikat Rzeletna Firm

Jadexim® - Distribution of Car Parts

Stale podwyższana jakość oferty produktowej
30 lat doświadczenia w branży automotive
Partnerska i wartościowa relacja B2B
Profesjonalna i kompetentna obsługa
Ogólne warunki sprzedaży
Pobierz
Protokół reklamacyjny
Pobierz2

Współpraca

Jesteśmy bezpośrednim Partnerem pierwszomontażowych producentów części zamiennych. Współpracujemy z fabrykami i dostawcami francuskimi, hiszpańskimi, włoskimi, japońskimi  oraz niemieckimi. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, lub za pośrednictwem poniższego formularza CALL BACK.

Call back

Kontakt

JADEXIM siedziba spółki:

ul. Objazdowa 22, 05-077 Warszawa
(kontakt korespondencyjny)

JADEXIM Magazyn:


Masz pytania?

Napisz do nas

Od 23-03-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach. Program RZETELNA Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.